Hyundai-genuine parts


مزایای استفاده از قطعات اصلی

هیچ جایگزینی برای قطعات اصلی وجود ندارد!

Hyundai-genuine parts

صرفه اقتصادی

با توجه به كیفیت و استفاده از بالاترین استاندارد های روز جهانی قطعات اصلی شركت هیوندای دارای توجیه اقتصادی بوده و به نسبت قطعات متفرقه از ارزش بیشتری برخوردار است. مدیریت هزینه حاصل از استفاده از قطعات اصلی شامل افزایش کارائی، کاهش مصرف سوخت و ...

عمر خودرو

استفاده از قطعاتی غیر از قطعات اصلی كه از طریق شركت تجارت بین المللی و پشتیبانی کرمان خودرو عرضه نمی گردد به دلیل استاندارد نبودن و كیفیت پائین نه تنها در عملكرد خودرو اثر منفی می گذارد بلكه عمر موتور و سایر اجزای پر اهمیت خودرو را نیز كاهش می دهد.

گارانتی قطعات

تمامی قطعات اصلی هیوندای كه توسط شركت تجارت بین المللی و پشتیبانی کرمان خودرو عرضه می‌ گردد دارای گارانتی می باشد، شركت خسارات ناشی از استفاده قطعات غیر اصلی را برعهده نخواهد گرفت.

عمر قطعه

استفاده از مواد اولیه مرغوب با بالاترین استاندارد ها باعث گردیده كه قطعات اصلی هیوندای از عمر مفید بالائی برخوردار باشند.

ایمنی بالا

استفاده از قطعات اصلی این اطمینان را به مصرف كننده می دهد كه در شرایط خاص و بحرانی از بالاترین ایمنی ممكن برخوردار بوده و این ویژگی در قطعاتی مانند لنت ترمز ، سپر و ایربگ ها نقشی حیاتی تری دارند.صدمات حاصل از استفاده از قطعات تقلبی

لنت ترمز

از جمله قطعات پرمصرف و حساس در خودروها می باشد و همانگونه كه مشهود است استفاده از نوع تقلبی این قطعه باعث می گردد خودرو در موارد ضروری قابل كنترل نبوده و باعث تصادفات شدیدی گردد كه ضمن ایجاد هزینه مالی ، عواقب جانی نیز ایجاد نماید.

Hyundai-genuine parts

اقلام جلو بندی

‌ این قطعات نیز از ایمنی بالایی در خودرو برخوردار می باشد و استفاده از نوع تقلبی آن باعث انحراف خودرو و احتمالا” در سرعتهای بالا باعث عدم كنترل خودرو می گردد.

Hyundai-genuine parts

كمربند ایمنی

كمربند ایمنی، بیشترین نقش را در حفظ جان سرنشینان خودرو، در هنگام تصادفات دارا می باشد.استفاده از كمربند ایمنی غیر اصلی در خودرو، در هنگام تصادفات، موجب عدم عملكرد صحیح قفل كمربند و ایجاد خطر جانی می گردد.

Hyundai-genuine parts

كیسه هوای ایمنی

سیستم کیسه هوا به منظور محافظت از سر و سینه سر نشین خودرو در برابر ضربه های ناشی از تصادف بکار می رود . همچنین کیسه های هوای جانبی برای جلوگیری از ضربه های جانبی در ستونهای بغل خودرو استفاده می شود. استفاده از نوع تقلبی این قطعه باعث عدم عملكرد به موقع در هنگام بروز تصادفات و به خطر افتادن جان سرنشینان خودرو می گردد.

فیلترها

هیچ جایگزینی برای یك قطعه اصلی وجود ندارد.فیلترهای هیوندای مشخصاً برای هر خودرو هیوندای به منظور مهیا نمودن تجهیزات با كیفیت در هرزمان طراحی شده اند.
درظاهر ممكن است تفاوت زیادی بین فیلتر اصلی و غیر اصلی وجود نداشته باشد.تفاوت در ساختار داخلی است درحالیكه ظاهر هر دو مشابه می باشد اما لزوماً بازده یكسانی نخواهند داشت.
همچنین استفاده از فیلترهای اصلی باعث:
. كارآیی بهینه موتور
. مصرف بهینه سوخت
. كاهش استهلاك و خرابی موتور . كاهش آلایندگی گازهای خروجی
. سلامت و جلوگیری از تنفس آلودگی برای سرنشینان خودرو

Hyundai-genuine parts
hyundai logo

راه های ارتباطی شرکت تجارت بین المللی و پشتیبانی کرمان خودرو
کیلومتر ۱۶ جاده مخصوص کرج، خیابان ۵۶ (بلوار نخل)، پلاک ۱۵ (ساختمان نگین)
تلفن : 91007778      فکس : 44998230      ایمیل : contactus@ktl-co.com

ⓒ کلیه حقوق این مجموعه محفوظ و متعلق به شرکت تجارت بین المللی و پشتیبانی کرمان خودرو می باشد.